szybki kontakt

Biuro PPG Europrodukt

tel.: +48 514 778 158
tel.: +48 883 310 100
tel.: +48 (22) 243-13-86
e-mail: biuro@europrodukt.pl

O programie
Program Promocyjno Gospodarczy EUROPRODUKT organizowany jest od 2000 roku w formie konkursu. Jego głównym celem jest wspieranie krajowych przedsiębiorstw na rynku polskim oraz poza granicami. Tytułem EUROPRODUKT nagradzane są produkty, które mogą konkurować z wyrobami producentów zagranicznych ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię produkcji oraz ciekawe wzornictwo. Nagradzamy też usługi firm, które dążą do zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów. Statuetki i dyplomy, które otrzymują wyróżnieni a także możliwość posługiwania się w materiałach promocyjnych firmy logo Europrodukt, są wyrazem uznania za wysiłek włożony w tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju gospodarczego i stanowią nagrodę za podjęte przez przedsiębiorstwa inicjatywy gospodarcze i społeczne.

Do powstania konkursu EUROPRODUKT i jego rosnącej popularności przyczyniło się wiele instytucji i osób, którym pragniemy serdecznie podziękować za okazaną pomoc i wsparcie przy realizacji dotychczasowych edycji. Szczególne podziękowania kierujemy do Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które patronują naszej inicjatywie od pierwszej edycji. Efektem stałej współpracy jest wybór ponad trzystu przedsiębiorstw, które z powodzeniem funkcjonują zarówno na rynku krajowym, europejskim a także światowym.

Jako organizatorów najbardziej cieszy nas fakt, że nagrodzone firmy zgłaszają nowe produkty i usługi do kolejnych edycji konkursu, co uznajemy za potwierdzenie wymiernych korzyści jakie niesie ze sobą otrzymanie tytułu EUROPRODUKT.

Zobacz: Warunki uczestnictwa