Aparici Carpet – powiew świeżości z Hiszpanii

Płytki do domu i na taras

Aparici Carpet – powiew świeżości z Hiszpanii

Aparici Carpet - powiew świeżości z Hiszpanii

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było nie odnieść wrażenia, że osoby decydujące się na zakup płytek podłogowych i ściennych są dość ostrożne. Owszem, wspomniane płytki można było bez trudu znaleźć w polskich domach, nie można było jednak oprzeć się wrażeniu, że zdecydowana większość z nich to rozwiązania powtarzalne.

Płytki miały właściwe parametru, trudno jednak było utrzymywać, że miały również charakter. Teraz zaczyna się to zmieniać, o czym można przekonać się choćby śledząc zainteresowanie kolekcją Aparici Carpet.

Wspomniana kolekcja pojawiła się w polskich domach za pośrednictwem sklepów sprowadzających płytki z Hiszpanii. Nie można jednak utrzymywać, że jej popularność wynika przede wszystkim z zainteresowania tym, co pochodzi z zagranicy. Kafelki tego producenta nie są w stanie rozczarować nawet najbardziej wymagających klientów. Stanowią przy tym idealne połączenie wysokiej jakości wykonania oraz oryginalnego wyglądu. Mogą się podobać miłośnikom rozwiązań na lata oraz tym osobom, które dążą do tego, aby ich dom nie mylił się nikomu z domem sąsiada.