Minimalistyczne płytki pełne wyrazu

Płytki do domu i na taras

Minimalistyczne płytki pełne wyrazu

Minimalistyczne płytki pełne wyrazu

Choć styl minimalistyczny święci triumfy w polskich mieszkaniach, nadal budzi także pewne wątpliwości. Osoby, które chcą wcielać w życie jego zalecenia niejednokrotnie obawiają się, że nie będą czuć się dobrze w jego otoczeniu.

Płytki salonowe Aparici Carpet stanowią jednak najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z przekonaniem, które nie ma uzasadnienia.

Te hiszpańskie płytki są utrzymane w stylu minimalistycznym, a ich forma nie pozostawia żadnych wątpliwości, co do tego. Jednocześnie mamy do czynienia z rozwiązaniem, które przyciąga wzrok zadając kłam tezie, że mówimy o stylu nadmiernie oszczędnym w środki wyrazu. To właśnie płytki staja się ozdobą wnętrza, do którego trafiają. Utożsamiamy je przede wszystkim z rozwiązaniem, które możemy spotkać w salonie, warto jednak podkreślić, że nie jest to wcale wytyczna, której nie można złamać. Tylko my, jako właściciele lokalu, mamy prawo decydować, jakie płytki pasują do konkretnego pomieszczenia, te zaś świetnie sprawdzą się także na korytarzu, w gabinecie i w pokoju gościnnym.