Oświetlamy łazienkę

Płytki do domu i na taras

Oświetlamy łazienkę

Oświetlamy łazienkę

Łazienka jest pomieszczeniem, które wymaga nie tylko pięknej glazury, ale również odpowiedniego oświetlenia. Ma ono nie mniejsze znaczenie niż ładnie wykończone ściany. Zobaczmy na jakie oświetlenie łazienkowe postawić i jaka jest jego rola.

Dlaczego światło jest takie ważne?

W łazience niezbędne są dwa rodzaje oświetlenia. Jedno to oświetlenie górne zapewniające równomierne oświetlenie całego pomieszczenia. Nie jest ono jednak wystarczające do wykonania makijażu czy ogolenia się. Dlatego trudno wyobrazić sobie łazienkę bez oświetlenia punktowego. Większość z nas stawia na kinkiety. Ciekawą propozycją, którą jednak warto rozważyć są lampy stojące.

Światło kształtujące przestrzeń

Światło w łazience można wykorzystać również do kształtowania przestrzeni. Szczególnego znaczenia nabiera ono zwłaszcza wtedy, kiedy łazienka jest bardzo mała. Odpowiednio dobrane światło w połączeniu z lustrem potrafią wówczas zdziałać cuda.

Oryginalne oświetlenie i wyposażenie do łazienki

Jeśli szukasz wyjątkowego oświetlenia do swojej łazienki sprawdź ofertę Eurołazienki. Oferujemy oryginalne modele lamp, nowoczesne wyposażenie do łazienki oraz kafle łazienkowe i płytki do kuchni czy salonu.