Płytki drewnopodobne na schody

Płytki do domu i na taras

Płytki drewnopodobne na schody

Płytki drewnopodobne na schody

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego drewna są obecnie płytki drewnopodobne. Doskonale sprawdzają się one na schodach. Zobaczmy dlaczego płytki drewnopodobne na schody to dobry wybór.

Brak konieczności konserwacji

Decydując się na płytki drewnopodobne na schody, unika się przede wszystkim czasochłonnej i drogiej konserwacji. Jeśli wykończymy schody deskami, musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie je regularnie pokrywać specjalnymi środkami do drewna. W przypadku płytek drewnopodobnych nie musimy tego robić.

Brak wrażliwości na wilgoć

Płytki drewnopodobne na schody – w odróżnieniu od większości rodzajów drewna – nie są wrażliwe na wilgoć. Nawet jeśli zalejemy je bądź wejdziemy na nie w mokrych butach, nie musimy martwić się ich kondycją. Nie stracą one nic ze swojego doskonałego wyglądu. Nadal będą wyglądały świetnie. Ewentualne zabrudzenia wystarczy zetrzeć.

Szeroki wybór

Płytki drewnopodobne na schody występują w wielu kolorach i wielkościach. Tym samym nie ma najmniejszego problemu, aby znaleźć te idealnie wpisujące się w wystrój domu, w którym mają się znaleźć.