Płytki Fondovalle: idealna propozycja dla wymagających

Płytki do domu i na taras

Płytki Fondovalle: idealna propozycja dla wymagających

Płytki Fondovalle: idealna propozycja dla wymagających

Płytki ceramiczne to obecnie najbardziej popularny materiał wykończeniowy, który powszechnie stosowany jest w różnych pomieszczeniach. Z pomocą płytek wykańczamy łazienki, kuchnie, coraz częściej również salon. Wśród wielu propozycji producentów na uwagę zasługują na pewno płytki Fondovalle.

Płytki Fondovalle to płytki włoskiego producenta, który dokłada wszelkich starań, aby jego płytki były wykonane perfekcyjnie. Ich cechą charakterystyczną są ostre brzegi, co sprawia, że zyskują one jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu.

Tworząc płytki Fondovalle, producent inspirował się kolorystyką i fakturą betonu, metalu, drewna i marmuru. W efekcie udało mu się stworzyć płytki nieco surowe w swoim wyglądzie, które doskonale prezentują się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych. Wybierać można między płytkami gresowymi, które przywodzą na myśl cement, a także takimi, które mają imitować drewno. Producent nie zapomniał również o miłośnikach stylu glamour, proponując im płytki w kolorze białego marmuru.

W ofercie eurolazienki.pl polecamy także: