Zalety nietypowych płytek salonowych

Płytki do domu i na taras

Zalety nietypowych płytek salonowych

Zalety nietypowych płytek salonowych

Szukając płytek salonowych, które pojawią się na podłodze w tym pomieszczeniu, musimy pamiętać o konieczności przestrzegania kilku zasad. Jedna z najważniejszych mówi o tym, aby płytki wybierać w pierwszej kolejności, dopiero do nich dopasowując inne elementy wyposażenia. Jakie inne wytyczne warto brać pod uwagę?

Osoby stawiające na oryginalne kolekcje takie, jak choćby Arcana Stracciatela Grafito przypominają o tym, że salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym. Nie oznacza to, oczywiście, że płytki nie powinny spełniać surowych wymogów technicznych. Należy jednak pamiętać o tym, że specyfika salonu sprawia, że nie zawsze mamy stuprocentowy wpływ na to, kto do niego trafia. Płytki zawsze powinny więc wyglądać jednakowo dobrze. Stawiając na nietypowe rozwiązania takie, jak Rondine Woodie Beige Chevron nie trzeba wcale czynić z płytek jedynej ozdoby w salonie. Niestandardowy wybór z pewnością przyczyni się jednak do tego, że salon zapadnie w pamięć. Będzie odbierany jako pomieszczenie wyjątkowe, a my nie będziemy musieli wstydzić się go.

Jeżeli jesteś zainteresiwany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości płytek ceramicznych, w ktorej znajdziesz między innymi płytki Argenta Tantalo Negro Pulido oraz Azteca Acila Lux 120 Superwhite. Zapraszamy!